View Single Post
stare 29.12.2007, 14:39   #24
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Sims 2 czy 1 ?

Cytat:
A poza tym nie mów kto ma rację a kto nie bo każdy ma inne zdanie na ten temat.
Cytat:
przekonaja się mam racje mówiąc że dwójka jest najwspanialsza grą na świecie!
Ja tylko komentuję, co ty piszesz Każdy ma inne zdanie to fakt, ale tu nie o to chodzi. ;]
Cytat:
Jeśli nazywasz mnie tak tylko ze wzgledu że uważam TS2 lepsze - według ciebie - tylko ze względu na grafikę (co jest kompletną nieprawdą) to pozwól że nie skomentuję tego...
Jeśli widzisz gdzieś w moim poście słowo "Ty jesteś dziecięciem neostrady" to bardzo przepraszam, jeśli jednak nie, to radzę czytać ze zrozumieniem ;]
Cytat:
Po co grasz w TS2 jesli tak bardzo upierasz się że TS1 jest lepsze?
A po co ty grasz w TS2? ;]
Cytat:
Wyraziłem tylko swoje zdanie a ty już na mnie naskakujesz.
Swoją opinię, którą na silę chcesz wcisnąć innym
Cytat:
TS1 mozna spuścić w kibelku!
Cytat:
Tworzenie postaci jest tak rozbudowane że na myśl o wybieraniu gotowych twarzy w TS1 robi mi sie niedobrze.
A mi się robi nie dobrze, gdy patrzę na ten twój chaotyczny post Jednak tu się zgodzę, denerwujące jest w Sims1 to, że nie można bardziej się udzielać w tworzeniu postaci, co najwyżej wybraniu ubrania i twarzy, czego było zadziwiająco mało :/
Cytat:
Ale nie zrobie tego bo te twoje aahhh jakże cudowne the sims 2 są dla mnie do tylnej części ciała.
Myślę podobnie, ja kupiłem TS2, ponieważ wszyscy tylko mówili o tym takie ohh i ahh jakie to piękne, jednak po zagraniu byłem rozczarowany
Jednak z dodatkami jest powoli coraz lepiej, ale i tak to nie to samo co w Sims1
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem