View Single Post
stare 01.01.2010, 19:01   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Kalendarium Simów

O kurczę, ciekawych rzeczy się tu dowiaduję... Czyżby na świecie byli więksi simsomaniacy niż ja?
Poza tym, mam pewne zastrzeżenia co do całego tego pomysłu.
Czy twórcy pierwszej części Simsów zdawali sobie sprawę z tego, że powstanie 2 i 3 część tej gry?
Wątpliwe. Więc zakładam, że nawet jeśli wymyślili jakąś historię to na poczekaniu, prawdopodobnie przed wydaniem TS2 albo później. Więc w tym wypadku tropy nabyte w TS1 by odpadały.
Czy to nie brzmi dziwnie- jeśli Aleksander urodził się w 1994 roku, Bella w chwili jego urodzenia (zakładając, ze jest w wieku Mortimera, co widać w TS3) musiała mieć 66 lat. Możliwe?
I jeszcze jedna sprawa jest ciekawa...
W TS2 było powiedziane, że Balbina jest córką Nowaków z TS1. Załóżmy, że w TS2 ma ok. te 35 lat. musiała się urodzić ok. 1970 roku. Jeżeli akcja TS1 toczy się w latach 80. powinna być nastolatką i mieszkać z rodzicami. A tymczasem pp. Nowak mieszkali sobie sami w biedzie w tym małym domku ;] Zdjęcia z TS2 pokazują, że Balbina była wychowywana przez rodziców.
Ale z drugiej strony kiedyś przyrównując wygląd Balbiny do jej rodziców stwierdziłam, że ma po nich tylko kolor skóry (adopcja? muszę odkopać wspomnienia Nowaków z TS2)
Jest w tej historii tyle nieścisłości- czy więc opłaca się tworzyć dalej to kalendarium?
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem