Temat: Maskarada
View Single Post
stare 07.07.2023, 14:32   #85
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Maskarada

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Jestem bardzo ciekawa, jak będzie wyglądał następny odcinek
No i się dowiedziałam Wprawdzie było mi dane zerknąć na ten odcinek już wcześniej (na tyle wcześniej, że przestałam być pewna, czy taka sytuacja w ogóle miała miejsce XD), ale to nie to samo, co przeczytać fotostory na Forum The Sims!

Z tego co pamiętam, to nic wielkiego w fabule się nie zmieniło. Utrzymuję opinię, że dialogów jest dużo, mnóstwo informacji na raz, fajnie by było, gdyby te wszystkie fakty wychodziły na jaw jakoś naturalnie w trakcie opowieści zamiast z ust postaci, ale domyślam się, że trudno byłoby to zrealizować. Musiałbyś napisać jeszcze dużo odcinków.

Generalnie muszę przyznać, że całkiem mi się podoba, jak całość się kończy. Historia Cedrica/Charlotte, shady ksiądz (którego bardzo dobrze napisałeś!), zdesperowana Alyssa, nieobecna główna bohaterka oraz zniszczenie miejsca akcji na sam koniec historii. Połączenie ciekawych osobowości z całym poczuciem... finalizacji intrygi daje przyjemny miks.

Zdjęcia jak zawsze są piękne. Podejrzewam, że przy każdym komentarzu w tym temacie musiałam to pisać!

Wiem, że to nierealne, ale chętnie zobaczyłabym sequel. Może nawet całkiem inny gatunkowo, dla ubawu. Lynette wraca do zdrowia, zrywa kontakty ze wszystkimi, którzy ją znali, i wyjeżdża gdzieś daleko założyć sklep z zabawkami. Żyje swoim najlepszym życiem, szyjąc pluszowe misie.

Gratuluję, że udało Ci się napisać to fotostory do końca, Caesum. Wszechświat jest o kilka mikrometrów bliżej doskonałej skończoności
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem