View Single Post
stare 28.01.2015, 16:30   #1
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Co was denerwuje w TS4?

Z tego co pamiętam, były takie tematy dot. poprzednich części, więc czemu nie czwórka? Jest coś, co was szczególnie denerwuje?

U mnie już kilka rzeczy się uzbierało:
- Sprzęty domowe dużo częściej się psują niż brudzą... Wtf?
- Sprzątaczka nie przychodzi/nie sprząta wszystkiego, simowie wynajęci do roli barmana/muzyka nie wypełniają swoich obowiązków.
- Proces przygotowania drinków trwa strasznie długo. Przez większość czasu sim gapi się w przestrzeń. Przez to parę razy nie zdążyłam wykonać zadania na przyjęciu.
- Simowie-stalkerzy, stoją pod drzwiami po kilka godzin. Podczas, gdy moi simowie byli w pracy (9 - 5) mamusia jednego z nich przyszła 4 (!!!) razy.
- Szybkie przewijanie 3, które jest tak naprawdę szybkie , gdy simowie śpią/ nikogo nie ma w domu, w innym wypadku przewija mniej więcej jak tempo 2. Generalnie to działa jak chce. Odnośnie poprzedniego punktu - jak przyjdzie ktoś pukać do drzwi, nawet kiedy nikogo nie ma, tempo automatycznie zwalnia na te 852451 godzin, zanim niespodziewany gość zrozumie, że dom jest pusty. Czasem nie "zaskoczy" na szybkie obroty z powrotem, więc oczekiwanie na powrót moich simów z pracy trwa wieczność.
- Kałuże. Mam parę roślin w ogrodzie i po podlaniu ich zostają kałuże. I zajmuje całą wieczność zanim wsiąkną ,a wytrzeć się nie da. I podopieczni się denerwują, bo przecież brudno w ogrodzie.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.