View Single Post
stare 02.06.2009, 13:10   #8
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody i sztuczki

Cytat:
Napisał magda1984 Zobacz post
Mi ciągle brakuje sposobu na to, aby jednym ruchem w kilka sekund nasz sims miał umiejętności takie jak Gotowanie, Wędkowanie, Ogrodnictwo itd. rozwinięte na maxa. Chciałabym aby od razu mój Sim potrafił świetnie grać na gitarze, albo, żeby mógł sadzić od razu wiele roślin i w ogóle żeby był dobry we wszystkim

W sims 2 była taka możliwość, nie wiem jak tutaj.
Dzięki niej nie skupiałam się na ciągłym podnoszenie umiejętności - bo jak je w końcu osiągnełam to Sim miał juz umierać
nie lubie ich rozwijać, dlatego jeśli ktoś zna bądź się dowie, jak zrobić, żeby od razu Sim umiał wszystko, to będe wdzięczna za info
Całą przyjemność z gry tracisz Możesz wziąć życie epickie i wtedy masz dużo czasu na rozwijanie umiejętności, a jeszcze jak grasz simem od dziecka to już w ogóle Ale jak chcesz możesz sprawdzić taki sposób na naukę jednej umiejętności. Zaznaczam, że dopiero przetestowany mam go na jednym simie i to przypadkowo, więc nie wiem, czy się sprawdzi, ale możesz zobaczyć. Otóż tak: KAŻ SWOJEMU SIMOWI WYKONYWAĆ DANĄ CZYNNOŚĆ ZWIĄZANĄ Z NAUKĄ UMIEJĘTNOŚCI NP. NIECH PATRZY PRZEZ TELESKOP, NASTĘPNIE WYJDŹ DO INNEJ RODZINKI, OCZYWIŚCIE KONIECZNIE ZAPISUJĄC STAN GRY. Pograj trochę tą drugą rodzinką, tak ze 2, 3 dni i wróć z powrotem do swojej poprzedniej (nie zapominaj o zapisach jak cię program pyta). U mnie jak wszedłem (to był przypadek) to miał gość już 10 pkt logiki, a zostawiłem go może na jakieś 3 dni i grałem inną rodziną. Ale pamiętaj, że nie wiem, czy to przypadek, czy na prawdę jakiś sposób, ale może warto spróbować
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem