Temat: Życie Miran
View Single Post
stare 08.02.2015, 22:07   #11
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Życie Miran

Nadrobiłem wszystkie trzy odcinki
Na samym początku warto wspomnieć o tym, że główna bohaterka jest bardzo ładna i jej waga dodaje jej uroku Przynajmniej ma więcej serca w jednym pośladku niż Rita w całym ciele A co do Rity to jest obiektem moich rozmyślań. Może mówiła to pod wpływem nerwów? Albo z jakiegoś powodu chciała pozbyć się przyjaciółki... może dla jej dobra O.o To byłoby dziwne, ale kto wie
Mruczek jest prze-kochany Całkiem podobny do mojej kotki
Dobrze, że Miran poznała Cynthię. Dobra przyjaciółka z niej Tylko czemu Miran nie opowiedziała jej o próbie gwałtu? Nie chciała jej zmartwić O.o A co do tej próby to chciałem zauważyć, że tekst i sytuacja jest mega podobna do sytuacji w moim opowiadaniu Może przypadkowo się zainspirowałaś, albo pochłonęła się podobna "inwencja" twórcza, nie wiem W każdym razie zapraszam cię na moje wypociny i liczę na komentarz ^^ :3 "Rosie RouVills"- The Sims Fotostory by Ciastek." Żeby nie było, to nie twoja wina xDDD Po prostu myślimy podobnie, a to chyba nic złego

Carlos jest jakiś.. podejrzany O.o Miran jest z nim stanowczo za szczęśliwa i z jej słów "Był najcudowniejszą osobą jaką do tej pory poznałam. Nie było między nami żadnej monotonii - każdego dnia mnie zaskakiwał. Zabierał mnie do kina, parku, na basen i wcale nie przeszkadzało mu to, że jest mnie trochę za dużo w pewnych miejscach. Zasypiałam przy nim, czując się bezpiecznie i budziłam się widząc jego uśmiech." wyciągam, że jej facet jest złą osobą Za dobrze o nim mówi i za dobrze się przy nim czuje. Stawiam, że jest zauroczona, a chłopak po prostu złamie jej serce :C A to źle bo MIran jest naprawdę wartościową osobą i nie zasługuje na to Jak na razie mu nie ufam, a jak spróbuje jej coś zrobić to niech uważa bo od teraz wszystkie ciastka jakie zje będą zatrute

Cynthia ma raka.. O jezu. Jedna, jedyna fajna osoba Tyle tragedii :C

Czekam na next Oby były tak samo dobre ^^ Bardzo mi się podoba, opowiadanie serio jest bardzo dobre

Ostatnio edytowane przez Słodki Pan Ciastek : 08.02.2015 - 22:12
Słodki Pan Ciastek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.