View Single Post
stare 14.03.2015, 18:56   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,097
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Tiamaranta (+18)

Cytat:
Becca, wiem, że się martwisz i to całkiem normalne, jako że jesteś starszą siostrą
Brak przecinka.
Cytat:
I obiecuję ci, że jeśli wszystko będzie w stu procentowym porządku
stuprocentowym
Cytat:
gdzie miała dwudziestocztero godzinną opiekę.
dwudziestoczterogodzinną
Cytat:
Na szczęście pojawiła się Rebecca, której rodzice woleliby zamieszkała gdziekolwiek indziej niż w akademiku.
[...]której rodzice woleli, by zamieszkała[...]
Cytat:
Amy i Rachell spały już w swoich pokojach, ona natomiast nie mogła przerwać swojej lektury.
Powtórzenie + znowu powinien być przecinek.
Cytat:
Wytężyła wzrok by dostrzec, co się dzieję
Często (prawie zawsze?) pomijasz przecinki przed by (link do reguły) + literówka.
Cytat:
opanowała się wiedząc, że musisz go bacznie obserwować.
Literówka.
Cytat:
Czego jesteś bez ubrań?
Może dlaczego/czemu?
Cytat:
- Wybacz, poczułem chłód i pomyślałem żeby się rozgrzać.
Ja to zrozumiałam tak, że jeśli komuś jest zimno, to powinien o czymś pomyśleć, a zrobi mu się cieplej. Lepiej brzmiałoby np. "i pomyślałem, że powinienem się rozgrzać".
Cytat:
- Masz, załóż to.
Przecinek.
Cytat:
W takiej sytuacji była bez radna.
bezradna
Cytat:
Wy ludzie często to robić.
I jeszcze jedna literówka.

No cóż, robi się coraz bardziej dziwnie. Anioła to ja bym się tu nie spodziewała. Pewnie z czasem okaże się, że to naprawdę anioł. I nie zdziwiłabym się, gdyby jego przybycie i jakaś misja miały związek ze zniknięciem Rachell. Może młodszej siostrze naszej bohaterki faktycznie coś się stanie w tym klubie, a Kamael (dobre imię tak btw, pasuje do niego ) będzie chciał ją uratować.
Zdjęcia w tym odcinku też ładne, to drugie najbardziej mi się podoba, jest taki klimacik sobotniego popołudnia.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem