View Single Post
stare 10.08.2007, 13:03   #16
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Martwi ludzie"

Cytat:
Napisał olliss
Chciałam coś powiedzieć, zanim zacznę oceniać.
Kiedy powiedziałaś o tym wolontariacie, tytuł też mi świtał... odkryłam (tak mi się wydaje) znaczenie i motto tego fotostory. Mam też koncepcję na to, kim jest mężczyzna w czerni i kto to ten kościotrupek. Jeśli chcesz, mogę Ci powiedzieć na PW - powiesz mi, czy się mylę.
Potostory - mroczne, tajemnicze. Pokazałaś w nim, droga Naomi, że umiesz przekazać emocje, nieważne w jakiej sytuacji się znajduje bohater. Tak, traktuję to jako przyszłość (przeszłość) Elektry. Ale szczerze mówiąc... Chyba bardziej podobały mi się Wakacje Mojego Życie. Nie obraź się - i to ma w sobie coś, i to ma w sobie coś. Jednak bardziej mi się tamto podobało i zdania nie zmienię. Nie ma błędów i to najważniejsze

Pozdrawiam, olliss. Trzymaj się, Naomi - trzymam kciuki, bo wybrałaś bardzo trudny temat. Bardzo.
Wybacz Olliss, ale się z tobą nie zgodzę. "Wakacje mojego życia" były jak dla mnie wstępem do tego fotostory. Wspomniane wyżej opowiadanie, zaczęło się bardzo banalnie, ale strasznie mnie wciągnęło. Na początku ukazywało normalne życie zwariowanej nastolatki. Dopiero później wyszło z tego coś dojrzalszego, trudniejszego do zrozumienia. I to fotostory właśnie takie jest, zmusza czytelnika do refleksji, czy jest mroczne? Raczej tak bym tego nie nazwała. Bardziej pasuje mi tu określenie, pełne znaków zapytania. Wiem jedno, Naomi jest osobą, która mimo wszystko i wszystkich wytrwale dąży do celu, ma wyobraźnie i wiele pomysłów. Takich twórców nam trzeba.
Pozdrawiam
Kasia
  Odpowiedź z Cytatem