View Single Post
stare 04.06.2016, 10:36   #110
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Nielubiana aspiracja życiowa

Ciężko mi jednoznacznie określić której aspiracji nie lubię bądź mnie denerwuje. Każda ma w sobie coś ciekawego co urozmaica grę lub nie mają tego inne aspiracje.
Bardziej mnie denerwują dziwne sytuacje z pragnieniami, ostatnio gram długo simką z pragnieniem romansowania, która ma już ponad 20 kochanek i pewnego dnia zapragnęła się jednej oświadczyć. Był to dla mnie spory szok - czyżby w końcu Karolina do której wszyscy wzdychają postanowiła się ustatkować? Spełniłam jej marzenie i nagle się okazało, że wspomnienie o oświadczynach ma negatywne. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji.
Najrzadziej wybieram chyba właśnie poszukiwanie przyjemności lub pogoń za bogactwem. Choć pogoń nie jest taka zła, prędzej czy później większość moich rodzin staje się bogata i nie ma co z kasą robić a tak to można coś kupić simowi i zyskamy punkty aspiracji.
Ale powiem, że brakuje mi takiej pośredniej apiracji, która ma część z tej rodzinnej i części z innych - czasem robię nieśmiałe i ciche simy z których bym chciała właśnie zrobić osobę tego typu, ale kompletnie mi się nie widzi zakładanie im rodziny.
A smażony ser nie jest zły, ale na dłuższą metę mogą drażnić mało wymagające pragnienia i dziwne obawy.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem