Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 22.02.2008, 20:22   #1
kasiula215
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Miejscowy łamacz serc

To moje 1 fotostory więc bierzcie to pod uwagę kiedy będziecie oceniać. Jestem kiepska z polaka więc błędów nie zabraknie.
POSTACIE
Odc1(Poniżej)
Odc2(NOWY)

Odc1

Do Miłowa wprowadziła się rodzina Klitek. Mama, tata i córka.
Tomek z bratem ustawiali meble ,mama im pomagała a Iza siedziała w swoim nowym pokoju, rozmyślała jak go umebluje.Nagle, ktoś zapukał do drzwi, Jola była zajęta więc wysłała swoją córkę. Iza otworzyła drzwi, na progu stał Don Lotario, był to wysoki i przystojny mieszkaniec Miłowa. Serce zabiło jej mocniej, nie wiedziała co ma powiedzieć, była tak zauroczona, że stała jak kołek. Dopiero gdy do drzwi podeszła Jola, Iza uciekła do pokoju. Mama gadała chwile z Donem i okazało się, że będą razem pracować. Po rozmowie wróciła do domu i zaczęła robić kotlety na obiad. Iza nie zmrużyła oka przez całą noc, bez przerwy myślała o Donie, strasznie się w nim zabujała.
Następnego dnia znowu przyszedł Don, miał jakąś sprawę do Joli, ale w domu zastał tylko Izę.Rozmawiali chyba z godzinę i zdążyli się zaprzyjaźnić,potem Don stwierdził, że nie ma sensu czekać, dlatego później zadzwoni do Joli.
Rodzice wrócili z zakupów, mama od razu pojechała do pracy.
Podczas kolacji Iza dowiedziała się, że ojciec wyjeżdża służbowo do Anglii na dwa tygodnie. Iza była trochę zszokowana ale po chwili doszła do siebie.

Po kilku dniach tata już wyjechał, Iza została tylko z mamą, no i z jakimś bezdomnym pieskiem, który się przybłąkał.Cały dzień szybko zleciał. Iza dziś wcześniej się położyła spać.

Około północy Izę obudził śmiech i muzyka dobiegająca z sypialnie rodziców. Od razu tam pobiegła. Na łóżku leżał jakiś mężczyzna. Iza poczuła bolesne uderzenie w głowę i upadła na ziemie. Ostatnią osobą jaką Iza dostrzegła był obcy facet.
Ciąg dalszy nastąpi..

Mam nadzieje, że się wam spodobało

Ostatnio edytowane przez kasiula215 : 28.02.2008 - 15:50
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023