Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.07.2011, 17:58   #1
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,666
Reputacja: 53
Domyślnie Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania



Regulamin konkursu:
  1. W konkursie może wziąć udział każdy użytkownik forum.thesims.pl.
  2. Konkurs polega na charakteryzacji wyznaczonego Sima z gry The Sims 2.
  3. Prezentację swojej pracy należy przedstawić za pomocą 3 zdjęć Sima w wyznaczonym do tego temacie. Zdjęcia muszą pochodzić z trybu Zmień wygląd (po kliknięciu na lustro) - jedno przed metamorfozą i dwa po przemianie (przód i profil), dodatkowo obowiązkowe jest jedno zdjęcie z Trybu Życia (gry). Nie można łączyć kilku zdjęć w jedno. Prace, które nie będą zawierały zdjęć zgodnych z regulaminem, zostaną zdyskwalifikowane.
  4. Dozwolona jest zmiana: włosów (koloru także), makijażu oraz akcesoriów typu: okulary, kolczyki itd. Nie wolno stosować soczewek kontaktowych. Nie zmieniamy także karnacji ani koloru oczu. Zabroniona jest także ingerencja w kształt twarzy, nosa, budowy ciała itp. Default replacements oczu, skinów, włosów, brwi, makijażu, ubrań, akcesoriów typu okulary czy biżuteria, muszą się na ten czas znaleźć poza folderem Downloads. Rada: istnieje BARDZO duża szansa, że wpisując w wyszukiwarkę "default" znajdzie Wam to co trzeba ;] Jeżeli mimo to nie będziecie sobie umieli dać z tym rady, zgłoście się do mnie.
  5. Przy stylizacji nie można używać dodatków pobranych z internetu. Dotyczy to zarówno włosów, makijażu, akcesoriów typu okulary czy biżuteria jak i ubrań.
  6. Prace można zamieszczać tutaj do dnia 24.07, do godziny 22.00.
  7. Edycja posta dozwolona jest w ciągu 30 minut od jego pojawienia się. Późniejsze edycje bez mojej zgody karane będą dyskwalifikacją z konkursu.
  8. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany poprzez głosowanie po zamknięciu tematu ze zgłoszeniami. Sonda będzie otwarta 5 dni - od 24.07 do 29.07. Każdy użytkownik może oddać tylko jeden głos na swojego faworyta. Ogłoszenie zwycięzcy odbędzie się po 29.07, gdy zostanie sprawdzona prawidłowość sond. Ranga zostanie nadana najpóźniej trzy dni po ogłoszeniu wygranej.
  9. Nie wolno głosować na własną pracę. Taki zabieg będzie karany dyskwalifikacją z konkursu i banem na miesiąc (w przypadku multikont oczywiście permanentnym).
  10. Wygrany zostanie nagrodzony rangą Maxisowy stylista lata/Maxisowa stylistka lata w dowolnie wybranym przez siebie kolorze (np. stąd).


Janinie Ołów z Jaskini Pokrzyku przydałoby się zrobić dobre wrażenie na bogatym Simie Bernardynie Pojemniku, jednak musi mu czymś zaimponować... Wygląd - czemu nie?
Może zechce mu pokazać, że są pokrewnymi duszami, które w każdym momencie gotowe będą wybrać się na siłownię? Albo stwierdzi, że bycie sobą wystarczy? Warto się też zastanowić, czy ten Sim przypadkiem nie uzna, że kobieta z piękną biżuterią i klasycznie skrojoną sukienką będzie idealnie wyglądać na tle jego majątku? A może coś jeszcze innego będzie w stanie go zachwycić?
Wszystko w Waszych rękach

Linki do pobrania Simki:
http://wyslijto.pl/plik/1suw0xzmts
Zawartość archiwum - plik jesspet_mtu.package - należy wypakować do folderu SavedSims. Simka pojawi się w Warsztacie i skrzyni Simów w trybie tworzenia rodziny.

http://wyslijto.pl/plik/9i6d8y2eof
Zawartość archiwum - plik xyz.sims2pack - należy rozpakować, najlepiej za pomocą CleanInstallera. Pustą parcelę z Simką znajdziecie w skrzyni domów. Plik był pakowany w podstawowej wersji gry.


Powodzenia!

Pytania idą tutaj.

Ostatnio edytowane przez Liv : 11.07.2011 - 10:44 Powód: sprecyzowanie punktu 5 + korekta imienia Simki
Liv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.07.2011, 18:56   #2
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

nie mozna uzywac dodatkow z neta do stylizacji czy w ogole? w sensie czy mozna uzyc ich do scenerii w trybie gry? czy mozna uzyc w zwiazku z tym pudełek na pozy? czy to wszystko jest zabronione?

@down
okss

Ostatnio edytowane przez lithium : 10.07.2011 - 19:09
 
stare 10.07.2011, 19:05   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,666
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

Tylko do stylizacji Simki.
Prezentacja już według uznania.

@down: ja na ten pomysł wpadłam gdzieś w maju

Ostatnio edytowane przez Liv : 11.07.2011 - 08:08
Liv jest offline  
stare 10.07.2011, 20:26   #4
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,444
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

Ja Cię w Gacie! Mój pomysł. Dzięki Liv :*
Szkoda, że nie w trójce.
Mam nadzieję, że po wakacjach zrobicie też Maxisowski tyle, że w trójce.
__________________


I found my own way... :]

Ostatnio edytowane przez neville : 11.07.2011 - 19:38
neville jest offline  
stare 11.07.2011, 18:56   #5
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

skoro mozna zmieniac kolor wlosow, to brwi tez?
 
stare 11.07.2011, 19:01   #6
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

pozwolę sobie odpowiedzieć. brwi maja taki sam kolor co włosy , jak będziesz miała blond włosy - brwi też.
 
stare 11.07.2011, 19:03   #7
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

Ciasteczko mniam - owszem jest. Można to zmienić w lustrze.
Vanitas jest offline  
stare 12.07.2011, 14:34   #8
rose99
 
Avatar rose99
 
Zarejestrowany: 03.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

A można używać rzeczy zrobionych w warsztacie?
rose99 jest offline  
stare 12.07.2011, 15:07   #9
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,666
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

Jeśli są przez Ciebie zrobione - nie, nie można.

Ostatnio edytowane przez Liv : 12.07.2011 - 15:17
Liv jest offline  
stare 12.07.2011, 16:09   #10
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 208
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Make them up! - lipiec 2011 - regulamin i pytania

Zdjęcia mają być zrobione "w lustrze", a to wymaga robienia screenów. Mój komputer jest jaki jest, żaden Fraps ani nic na tą nutę (w sumie chyba nawet notatnik) w tle nie pójdzie (i bez tego gra wolno chodzi). Musiałabym więc popisać się zdumiewającą cierpliwością, której niestety nie posiadam (5 minut oczekiwania, aż się Simsy łaskawie wyłączą, włączyć program graficzny, wkleić, zapisać, wyłączyć; ok. 10 minut gra się włącza... i tak cztery razy). To nie jest niemożliwe, ale czy jednak możnaby zrobić trzy pierwsze zdjęcia ("przed" i dwa "po", z profilu i en face) w grze? Bez póz, super tła i innych bajerów, tak na sztywno?
Cam jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:04.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023