|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Hello!
Mam problem ponieważ nie chcę juz aby moj Sim mial przy sobie komórkę :con: Czy jest jakis sposób aby się jej pozbyć? Nie chce jej juz dlatego, ponieważ po zastosowaniu kodu boolProp testingCheatsEnabled true który sprawił, że wszyscy mieszkancy Werony stali się przyjaciółmi mojego Sima, no i teraz przez caly dzien i noc wydzwaniaja do Niego na ta komorke & domowy i ani spac nie mozna ani nic Przebieralam Go w pizame, bielizne, a i tak ta wredna komorka ciagle przy nim jest! Probowalam Ją już nawet sprzedać tam gdzie ją kupiłam, ale nic z tego :wacko: BŁAGAM POMOŻCIE! JEST JAKIS SPOSOB ??? Z góry dziekuje i pozdrawiam Ostatnio edytowane przez czarnapaula : 30.01.2006 - 19:29 |
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
lub (jeśli masz TS2 NŻ) 2. Telefon komórkowy jest jako obiekt w zakładce gdzie simy przenoszą przedmioty - wystarczy go wyjąć i stasować. PZD |
|
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Niestety nie mam Nocnego Życia ![]() A jesli moge prosic o bardziej szczegolowe wyjasnienie 2 opcji bo nie bardzo rozumiem co mam zrobic Nie mam pojecia o jakiego rodzaju zakladke chodzi i gdzie ten telefon sie znajduje Prosze o podpowiedz!
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#5 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
![]() edit: miki mnie ubiegł
|
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Aha oki dziekie wielkie
Bo już sie zakrecilam i myslalam ze to NŻ dotyczy tego 1 sposobu Zaraz wlaczam i się pozbywam tego uciążliwego przedmiotu Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziekuje za pomoc!
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|