![]() |
#1 |
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
|
![]()
Cześć!
na forum nie jestem znana z pokazywania swoich domków ale ten pomyślałam że pokażę. proszę o szczere komentarze ;D. jak już napisane jest w temacie dom zamieszkuje Larysa Rybka, spokojna, młoda kobieta szukająca nowych przyjaciół właśnie w Miłowie. a więc tak dom wygląda z przodu: ![]() oraz z tyłu(wiem że trochę za daleko zrobiłam fotkę): ![]() po wejściu do środka pierwszym pomieszczeniem jest przedsionek. ![]() kuchnio-jadalnia. ![]() ![]() teraz pora na salon. ![]() i połączony z nim kącik właścicielki. ![]() łazienka, nie ukrywam że ciężko mi się robiło w niej zdjęcia. ![]() ![]() i już ostatnie pomieszczenie-sypialnia Larysy. ![]() rzuty. ![]() i to tyle! pozdrawiam ![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Uhuh..Ok, do bryły się nie czepiam, bo też sama robię nie lepsze, ale z zewnątrz kolor domu wydaję mi się za ciemny, choć z tyłu jest jasny, (ale to zależy pod jakim kątem się ustawia kamerę), lecz w ogóle ten kolor pasuje mi bardziej do zamku i ten płot taki jakby ze wsi wzięty. Ogórd? Trzy drzewka, ławka, jest jeszcze dużo przestrzeni, czemu tego nie wykorzystałaś. W środku pusto, zwłaszcza przedsionek i kuchnio-jadalnia-w ogóle ona jest trochę za "zimna". Salon i sypialnia już lepiej, cieplej. Najbardziej podoba mi się łazienka. Choć tego nie pisałaś, ale rozumiem, że to Twój pierwszy dom na forum? Jak tak to spoko, wystawiaj kolejne, z każdym domem na pewno będzie lepiej. Wykorzystaj porady użytkowników. Wydaje mi się (sory za to, może to nieprawda), że ten dom został zbudowany na szybko, byle, by był pokazany. Ocena 4/10 Na zachętę i liczę na poprawę. Nie załamuj się i nie obrażaj.
Pozdr. ![]() |
![]() |
#3 |
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
![]()
Dom sprawia wrażenie strasznie ponurego. Więcej okien i świateł by się przydało.
Trochę mi się pokrycia ścian nie podobają, ale mebelki już są OK. No i pustawo jest... Jakieś rośliny w ogrodzie i w domu, obrazki, dywany, by się przydały ![]() Pozdrawiam |
![]() |
![]() |
#4 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Bryła mi się nie podoba, dziwana po prostu, i prawie nie ma ogródka
![]() |
![]() |
#5 |
Zarejestrowany: 23.01.2008
Skąd: heaven
Płeć: Kobieta
Postów: 749
Reputacja: 10
|
![]()
co do tych ozdób to nie umiem ich zbyt ładnie dobierać, więc jest mało (prawie wogóle) bo sądze że jakbym ich dużo dała to bym dostała jeszcze gorszą ocenę. i choć są w nim wesołe kolory to zgodzę się z nim że jest trochę ponury. no ale mogę wam obiecać że za drugim razem będzie inaczej.
iii...tak to jest mój pierwszy domek na forum. choć w grze... niewiem który! a ogródek, one mi wcale nie wychodzą, sorki. dziękuję za te uwagi postaram się do nich dostosować ![]() EDIT: światła są tylko że po co włanczać lampy w dzień? no dobra wiem że to przez te okna. no i dzięki za to co sądzicie o kolorach. przynajmniej wiem że to robię dobrze. pozdrawiam :> Ostatnio edytowane przez treys : 03.08.2008 - 16:54 |
![]() |
![]() |
#6 |
Zarejestrowany: 02.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 74
Reputacja: 10
|
![]()
Domek ładniejszy byłby z innym dachem. Bardzo trafnie dobrane kolory ścian i podłóg, lecz trochę za pusto w pomieszczeniach. Popracuj, a będzie good.
![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Dach jest hmmm nie wiem jaki słowo byłoby najodpowiedniejsze. Powiem, że nie prezentuje się zbyt dobrze wręcz okropnie. Bryła ogólnie wygląda jak jakaś stara chałupa.
Wnętrze jest tak smutne i przygnębiające, ze Twoja simka z pewnością nie znajdzie sobie zbyt wiele przyjaciół bo kto by chciał odwiedzać taki dom. Taka ogromna przestrzeń a tak źle zagospodarowana. |
![]() |
#8 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
A mi sie bardzo podoba ocenka 10/10
|
![]() |
#9 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
W ogóle mi się nie podoba ;( Ale nie bierz sobie tego do serca
![]() |
![]() |
#10 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Podoba mi się sypialnia.Salon i łazienka nie bardzo.6/10
|
![]() |
Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|