![]() |
#1 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Jeśli dubluję jakiś temat, bardzo proszę o skierowanie mnie na odpowiednie tory
![]() Mam problem z budowaniem wysokich budynków. Podobno służy do tego kod setHighestAllowedLevel 255. Niestety rzecz w tym, że wpisuję kod, wygląda na to, że został przyjęty, ale i tak nie mogę budować więcej pięter ![]() Posiadam dodatki Nocne Życie i Osiedlowe Życie... i nie mogę wybudować mojego apartamentowca jak należy ![]() |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
|
![]()
nie spotkałam się z takim tematem, ale podobnież ten kod działa w Na studiach.
Nie wiem, czy w innych dodatkach, chociaż posiadanie OŻ teoretycznie powinno umożliwiać działanie kodu, bo są w standardzie wyższe budynki niż dwa piętra... U mnie jest tak, że po wpisaniu kodu muszę postawić automatyczny byle jaki dach, usunąć go i dopiero wtedy pozwala mi budować kolejne ściany, na kolejnych piętrach. A czasami wielkość liter ma znaczenie... spróbuj wpisać tylko "set" i wciśnij klawisz TAB... zobacz co Ci wyskoczy za którymś razem (po pierwszym naciśnięciu pojawia się zazwyczaj "SetHour" za drugim powinno być już z piętrami ![]() Ostatnio edytowane przez Björk : 27.11.2008 - 22:58 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Bjork, wielkie piękne 'dziękuję' dla Ciebie : ) faktycznie po dodaniu i skasowaniu dachu wszystko zaczyna działać jak należy : )
jakby co - wpisywałam kod poprawnie, zazwyczaj kiedy nie jestem pewna korzystam z opcji 'help' w pasku wpisywania kodów i wtedy wiele z nich wyskakuje. Pozdrawiam, dziękuję za pomoc i wracam do budowy : ) |
![]() |
![]() |
#4 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Witam! Mam ten sam problem co autor/ka tematu, z tym ze dodanie i usuniecie dachu nic nie daje. Prosze o pomoc
|
![]() |
![]() |
#5 |
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
|
![]()
U mnie, aby kod zadziałał nic wcześniej nie może być zbudowane na działce (nawet usunięte- po prostu działka musi być 'świeża').
U mnie też działo sie, że kod został przyjmowany, ale nie działał- ale zauważyłem, że przez sposób podany powyżej kod działa ![]()
__________________
Evil is a Point of View |
![]() |
![]() |
![]() |
Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|