|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Sim krzyczy, że nie ma jak przejść, chociaż pokój jest pusty. Trzeba to obejść przez kilkakrotne klikanie "podejdź tutaj". inaczej Sim nie wydostanie się z pomieszczenia. Jak zlikwidować ten problem?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 05.09.2010
Skąd: Okolice Pszczyny :)
Płeć: Kobieta
Postów: 352
Reputacja: 10
|
Kurczę.Poważny problem.Może wpisywałeś buydebug i coś przypadkowo wcisleś,a jest ukryte?To się zawsze dzieje?Czy w jednej rodzinie?
__________________
Incredible
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a nie dobudowalas sobie czasem pięterka? ja dobudowalam i ciagle mi wyswietlalo, że sufity są za niskie, więc nie mogłam użyć wszystkich rodzajów mebli, w koncu jakos zagospodarowałam nową przestrzeń ale simsy nie mogą z niej kożystac, jak wejdą po schodach na górę i wskazuję na łóżko to sims kiwa głową i mówi, ze nie ma przejscia.
|
|
|
|
#4 |
|
Administrator Emeryt
Creator Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
|
Auris - dzieje się tak ponieważ położyłaś dach a nie ściany i nie można ustawić mebli po bokach a jedynie na środku.
m01j23 - może nie ma wejścia do pomieszczenia (drzwi) lub to wina jakiegoś szkodliwego dodatku z internetu
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|