Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Simy [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.12.2012, 13:00   #1
gwiazdeczka
 
Avatar gwiazdeczka
 
Zarejestrowany: 16.12.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie gwiazdeczkowe simy

Witam
Parę razy stwarzałam własne simy, ale nigdy nie wychodziły mi ładne. Oto moja pierwsza w miarę udana simka.







Screeny są trochę ciemne, ale zawsze mi takie wychodzą. Nie wiem co jest tego przyczyną
gwiazdeczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.12.2012, 13:55   #2
Katherine
 
Avatar Katherine
 
Zarejestrowany: 13.09.2012
Skąd: Poznań
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 374
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Pierwsza!

Simka mi się nie podoba. Skóra zbyt ciemna do takich włosów.
Makijaż też nie zbyt udany.
A co najważniejsze! Simka jest taka maxissowa, że wygląda totalnie maxisowo ( xD )
Pościągaj skiny, makijaż, fryzury, ubrania itp.


Na razie bez oceny.
__________________
[IMG]http://i40.************/2vxnev4.gif[/IMG]
Katherine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 14:00   #3
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,335
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Popełniasz podstawowy błąd - tworzysz w 100% Maxis. Rzeczy od EA są bardzo sztuczne i ciężko z nich zrobić coś ładnego. Na forum znajdziesz poradnik jak wgrać dodatki.
Simka ci się nie udała. Ma za mocny makijaż, a kolor pomadki jest za mocny. Kolor cienia do oczu nie pasuje do jej karnacji. Soczewki są bardzo nienaturalne. Natomiast kształt oczu może być. Ma za długi nos. Koniec nosa jest za nisko. Z jej nozdrzami jest coś nie tak. Obstawiam coś z wydatnością. Ma też za szeroką szczękę albo za pulchną twarz.
Jej ubrania jest za różowe i plastikowe, a podkolanówki i buty nie pasują do reszty ubioru.
Jedyne co mi się podoba to kształt oczu i ust.

Jednak na plus mogę powiedzieć to, że robisz zdjęcia PrintScreenem, a nie przyciskiem C. Jednak pamiętaj o tym, żeby nacisnąć przed robieniem screena klawisza F10 - wtedy nie będzie tych ramek, które psują zdjęcia.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 16:14   #4
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 968
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Zdjęcia są takie ciemne, b robisz je PrintScreenem.

Za dużo maxisa :/

Zakolanówki + buty nie pasują, strój trochę.. eee... plastikowy?
Nie podobają mi się brwi. Na tym skinie mało komu udaje się zrobić dobrą twarz...
Czekam na więcej simów.
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 16:29   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Popieram zdanie poprzedników: pobierz sobie dodatki z internetu, a będzie sto razy lepiej. Rzeczy z gry są strasznie sztuczne, często 'wieśniackie' lub... no brzydkie po prostu. Simka ma niezbyt udany makijaż, o kolorze szminki nie chcę nawet wspominać, niby pasuje do ubrania (które, tak jak wspomniała easey - jak dla plastika, tandeta), ale jest OKROPNA.
Mimo wszystko, jeśli ściągniesz dodatki będzie lepiej i będziesz tworzyła coraz lepsze simy
Zostawiam bez oceny i czekam na więcej.
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 18:08   #6
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

A ja się nie zgadzam poniekąd z poprzednikami!

Co z tego, że maxis? Może nie każdy lubi bądź ufa dodatkom z internetu? (jak np. ja kiedyś)
Uwierzcie, że można stworzyć coś świetnego dzięki samemu ea.

Simka - niestety nieudana. Poćwicz trochę, bo aktualnie nie przedstawiasz nam czegoś oryginalnego, ciekawego czy intrygującego. Babka jakich wiele w simsach.

Jak robić zdjęcia?
W ts2 owszem, najlepszym sposobem na udane fotki to cykanie ich za pomocą print screena.
Jednak w trzeciej generecji wciska się klawisz "c". Zrobione przez Ciebie zdjęcia znajdą się w folderze
Dokumenty - Electronics Arts - The Sims 3 - Screenshots
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 18:54   #7
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Co z tego, że maxis? Może nie każdy lubi bądź ufa dodatkom z internetu? (jak np. ja kiedyś)
Uwierzcie, że można stworzyć coś świetnego dzięki samemu ea.
Teraz natomiast nie zgodzę się ja. Nigdy nie widziałam żadnego udanego sima, który byłby zrobiony w całości z maxisa. A widziałam ich naprawdę wiele. Ładne simy to realistyczne simy, a z maxisa nic realistycznego nie da się osiągnąć i chyba nie ma po co w ogóle o tym dyskutować, bo to dość oczywiste Do tego nawet maxisowe ubrania są totalnie niemodne, tandetne i w fatalnych fasonach. Zawsze zastanawiało mnie co to za problem zrobić ładniejsze ubrania i czemu jedyne jakie maxis oferuje, są okropne.

Co do simki, to nie będę oryginalna i powiem, że nie wyszła. Jest sztuczna, nie ma w niej realistyczności, nadmiar rażącego różu jest fatalny. Kolor skóry dobrze współgra w czarnymi włosami, kompletnie nie rozumiem pierwszego komentarza, o tym, że nie pasuje O.o A jaki by pasował, jaśniejszy? Wtedy byłaby to jeszcze gorsza tandeta, bleh.
Kształt ust faktycznie jest ładny. W zasadzie ciężko stwierdzić czy simka jest brzydka, bo zapewne kompletnie inaczej by wyglądała w całości z dodatków z internetu i nie zdziwiłoby mnie gdyby wtedy wypadła o wiele lepiej. Maxis niestety wszystko psuje.
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2012, 16:54   #8
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Kestrel dobrze mówi, nieoficjalne dodatki bardzo wiele zmieniają
Trykuu. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2012, 17:25   #9
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

A ja już przestaję lubić powoli dodatki z internetu. Jedynie to tylko skiny i makijaż,nic innego. Moim zdaniem jak już na pierwszy raz to całkiem ok,bo prawie wszyscy tak zaczynali,nawet ja.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2012, 17:03   #10
gwiazdeczka
 
Avatar gwiazdeczka
 
Zarejestrowany: 16.12.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: gwiazdeczkowe simy

Bałam się ściągać dodatki zrażona wcześniejszymi doświadczeniami.
Jednak postanowiłam zaryzykować i zgrać trochę rzeczy z linków podanych na tym forum. Teraz mam kilka ubrań i fryzur, które są o wiele lepsze od maximowskich. Gorzej z makijażem, bo nie dość, że połowy z tego co ściągnęłam nie widać w grze, to jeszcze nie mogłam użyć kredki do oczu.
Mimo to postanowiłam zrobić kolejną simkę. Wyszła naprawdę ładna, więc wprowadziłam ją do domu i oto co zobaczyłam.



Wstrętne, niebieskie krechy pod oczami.

Od czego to się zrobiło? Czyżby niewidzialna wcześniej kredka postanowiła wreszcie się ukazać?
gwiazdeczka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023