|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
|
Kiedyś za tym szalałam i ostatnio też coś sie zbieram, żeby znowu w nią sobie popykać ;). Nigdy jej nie przeszłam - ale strasznie mi się podobała. Może nawet bardziej od Baldur's Gate... chociaż w sumie nie umiem wybrać o.O".
__________________
-Sorry, I'm late. -That's okay, time doesn't exist. |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ja mimo wszystko wolę BG, ale Icewind też bardzo mi się podobał. Kupiłam jak był w Extra Klasyce za 19,90
Tylko o ile w BG mogę grać kilkakrotnie, to przy Icewind za drugim razem nie miałam już takiej zabawy.
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Baldurs Gate 2 jest świetny
Ale IWD2 też jest niezły, tyle, że jest tam o wiele więcej walki ;]
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
jak na h'n's jest najlepsza chyba z tego gatunku. Jak dla mnie to stawiam ja wyzej niz Diablo badz darkstone'a. Jezeli zas chodzi o rpg, to mysle, ze jednak baldur bardziej mnie przekonuje.
|
|
|
|
#6 |
|
Guest
Postów: n/a
|
IWD to naprawdę świetna rąbanka. Pod względem fabuły nie jest już tak rewelacyjna, ale nie można mieć wszystkiego.
Zresztą, jak coś z Aurylitami miałoby nie być genialne? Polecam. |
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
A znacie jakieś kody do jedynki?
|
|
|
|
#8 |
|
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
|
Baldurs gate dużo lepszy ,ale icewind dale też fajny
Ja w dwójke nie grałem ,ale przeszedłem jedynke jedną postacią wojownik/mag. Zawaliście gra się jedną postacią. Później tak zamiatałem Teraz gram samym magiem.Jest ciężko bo nie mam prawie czarów a walcząc kijem sztyletem czy procą to nie wygram.Więc musze wywabiać każdego pokolei,uśpić pierwszym czarem,walnąć procą,rzucić pocisk (wtedy zazwyczaj potwór umiera) i uciekać się przespać i tak ciągle. Narazie magiem sobie radze ,ale gry chyba magiem nie wygram :smirk: |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|