|
![]() |
#1 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Kupiłam gre sims 2 double Deluxe. Nie moge jej zaistalowac na leptopie. Problem polega na tym, ze naped w ogole nie widzi plyty. Na drugim, nowszym laptopie jest juz ok, ale potrzebuje zainstalowac akurat na tym na ktorym w tej chwili nie dziala.
Pani w obsludzie klienta EA powiedziała, ze trzeba zaistalowac jakis firmware dla odpowiedniego napedu w kompie.Ale siedze od rana i nie moge sobie z tym poradzic. Czy ktoś moze pomoc? Naped to : Optiarc DVD RW AD-7543A RAtunku ratunku!!!! |
![]() |
|
![]() |
#2 |
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
|
![]()
Eeee, co za bzdury. Pani w obsłudze klienta EA bredzi bez sensu, napędy są standardowo rozpoznawane przez Windows, nie trzeba nic instalować.
Czy napęd na starszym laptopie czyta inne płyty? Ostatnio edytowane przez haughton : 25.12.2008 - 10:50 |
![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Albo kwestia BIOSa albo kwestia starego kompa, albo jeszcze czego innego, jest kilka mozliwosci. Na pewno nie zalezy to od tego ze to sa simsy więc zamiast pisać tutaj to napisz na forum komputerowym, tam ci napewno pomogą. Pozdrawiam
|
![]() |
![]() |
#4 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Przepraszam, że piszę w tym temacie, ale bez sensu jest zakładać nowy taki sam. Mam taki sam problem: wczoraj dostalam na gwiazdke The sims 2 osiedlowe życie. Po kolacji wigilijnej usiadłam do kompa, zainstalowałam i gra zadziałała. A dzisiaj komputer poprostu "nie widzi" płytki. Proszę, niech mi ktoś powie jak to naprawić. Bardzo mi zależy na tej grze. Moi rodzice wydali na nią sporo kasy. Nie mówiłam im o tym, bo wiem, że porządnie by się wkurzyli.
|
![]() |
![]() |
#5 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Naped czyta wszystkie płyty, stad nie rozumiem dlaczego nie chce czytac tej :/. Na nowszym laptopie czyta. Jakas straszna kicha.
|
![]() |
![]() |
#6 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
A jak wejdziesz w Mój Komputer, to masz tam napęd podpisany jako simy?
|
![]() |
![]() |
#7 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Nic nie pokazuje:"stacja dysków dvd-ram".
jak wchodze do srodka to tak jakby byla czysta płyta. Z płyta jest wszystko ok, bo na innym kompie sie zainstalowala. |
![]() |
![]() |
#8 |
Guest
Postów: n/a
|
![]()
Mam tak samo. Na miejscu płytki jest poprostu "stacja dysków DVD-RM (F
![]() a na dodatek jak chcę w to wejść to zaraz komp sie zawiesza i "odwiesza sie" dopiero jesli wyjme plyte. Chce dodac, ze inne plyty dzialaja normalnie. |
![]() |
![]() |
Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|