|
|
#2 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
(spróbuje ci pomóc)
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
chyba wiem w czasie gry przyciśnij ctrl+shift+c i napisz moveobjects on i skasój dziewczynkę .wyjdz do otoczenia(zapisz grę) wejdz spowrotem do rodzinki a dziewczynka będzie lerzeć koło skrzynki na listy (może urośnie ?
niewiem)
|
|
|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
musisz kupic tort i kliknac na nim babka stara lub starym facetem ( dorosli ) i klikasz pomoz przy urodzinach (imie dziewczynki) i juz
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
jeden tort dziala tylko na jednego sima ... wiec dla blizniakow trzeba 2 torty
Ostatnio edytowane przez Zerat : 17.01.2005 - 14:36 |
|
|
|
#6 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Ale jak klikne na tort ti pojawia mi sie tylko opcja "przynies asia" przynosi i nci sie nie dzieje... probowalam ja kasowac i tak nic nie dalo, a jak zmienilam w simpe to mogla robuc to co male dziecko ale wygladalam jak noworodek... POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
#8 |
|
Guest
Postów: n/a
|
He he U mnie było odwrotnie. Miałem bliźniaki i przemieniła się najpierw dziewczynka a chłopiec po jakimś czasie. Może to zaleźy to od wskazinika aspiracji :unsure:
|
|
|
|
#9 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a dlugo musiales czekac?? bo u mnie chlopczyyk za niedlugo bedzie mial urodziny a dziewczynka dalej niemowle
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Temat | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatnia wiadomość |
| Pamiątkowy regulamin | pushek | TheSims.pl - archiwum | 0 | 08.12.2003 13:13 |