|
|
#3 | ||||||||||||||
|
Moderatorka Emerytka
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,673
Reputacja: 53
|
Nie lepiej było to napisać w tamtym temacie, a nie zakładać nowy? Te dwie historie są ze sobą ściśle powiązane, więc czytelnicy i tak muszą przeczytać pierwszą część i tak
![]() A jeśli chodzi o nazwę tematu zawsze mogłaś poprosić jakiegoś moda (niekoniecznie mnie) o zmianę ![]() Błędy cięższego kalibru (jak się okazuje, nie tylko typowo gramatyczne): Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
No popatrz, jedna krótka rozmowa ciągnęła się przez kilka godzin!Heh, zapoznała Dionę na imprezie i zaraz się tak mocno skumplowały? Cytat:
Cytat:
"A kysz!" mnie rozwaliło xD Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
![]() Cytat:
Cytat:
Koniec. Do tego dochodzą jeszcze literówki, przede wszystkim zjedzone ogonki ("ą", "ę") Sporo czasu straciłam na te błędy (jasne, nie musiałam ich wcale wyłapywać, ale ja tutaj z tego jestem znana), więc jako podsumowanie napiszę tylko: kiepsko (odcinek dużo gorszy od poprzedniego). A takie wredne komentarze są moją specjalnością. Weź się do roboty i nie załamuj. 5/10 Ostatnio edytowane przez Liv : 30.12.2009 - 12:44 |
||||||||||||||
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|