|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Brył jest fenomenalna. Świetne połączenia kolumn z wcięciami. Nie podoba mi się natomiast otoczenie w jakim jest ten dom. Wnętrze aż prosi się o zmiane koloru okładzin.
Oceniając bryłe daje 10 wnętrze 3. |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|