Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 15.07.2012, 16:29   #11
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 19
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Jeśli chodzi o folder EA Games z Moich Dokumentach, to wystarczy mu zmienić nazwę na EA Games1, wtedy gra nie będzie go "widzieć" i utworzy nowy. W końcu, zaraz po zainstalowaniu Sims 2 tego folderu jeszcze tam chyba nie ma, on jest tworzony przy pierwszym włączaniu gry (tam są, można powiedzieć, wszystkie zapisy). Jeśli się go skasuje LUB zmieni nazwę, przy wczytywaniu gry zostanie utworzony nowy, i właściwie wtedy ma się "czystą" grę. Jeśli oczywiście ktoś nie bawił się w manipulowanie folderami, które domyślnie znajdują się w Program Files (ściślej, tam, gdzie sobie wybraliśmy, by zainstalować pliki gry). Ten sposób znam z innego forum. Myślę, że warto go wypróbować, zanim ktoś zachce się bawić w przeinstalowywanie gry.
Aha, co do skinów i oczu geneticized (tylko geneticized, nie townified) - ja sądzę, że je można usunąć o ile mamy pewność, że jeszcze nie zostały użyte na żadnym Simie (ani stworzonym przez nas w trybie tworzenia, ani urodzonym w grze, a najlepiej niech także żaden Sim ze skrzyni go nie używa...).
Przed ściągnięciem dodatków tego typu (zwł. townified) warto się zastanowić, czy faktycznie chcemy je mieć, by potem nie było za późno, by je bezpiecznie usunąć. Choć wydaje mi się, że byłby sposób, by się ich pozbyć i tak, ale to... cóż, wymagałoby trochę zabawy z SimPE Zastrzegam, że tak mi się wydaje, pewna nie jestem!

Ostatnio edytowane przez Master of Disaster : 15.07.2012 - 16:41
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 26 (0 użytkownik(ów) i 26 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023