Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19.05.2014, 00:22   #1
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 900
Reputacja: 12
Domyślnie Starówka Kenny'ego

Cześć :3 Jakiś niecały rok temu postanowiłem odwzorować otoczenie z TS1 do TS2. Jakoś w połowie listopada zespół mi sie stary komputer. Tutaj możecie zobaczyć co udało mi się zrobić jeszcze na starym lapku. Od końca grudnia mam nowy, ale zanim doinstalowałem na nim drugi system żeby wgrać ts2, cały CC poprzenosiłem, otoczenie i ogarnąłem się minęło troszke czasu. Były też problemy z chowańcami które odebrały mi chęci do gry. No i jeszcze wyszło na to że moja wspaniała karta graficzna nie obsługuje wygładzania krawędzi Więc z górny przepraszam Was za nędzną, okropną, minecraftową grafikę :C Pierszw kilka odcinków będzie zapoznawczych. Pokażę rodziny, domy. Potem zacznie rozkręcać sie jazda

Odcinek 1 - Ćwirowie
Odcinek 2 - Marek Kawaler

***

Miałem wątpliwości od kogo zacząć. Stwierdziłem że najlepiej będzie od Ćwirów. To chyba najbardziej kojarzona rodzina z całej serii. Żeby nie było niejasności - Majka to Bella a Henryk to Mortimer. Po prostu polscy tłumacze dali dupy w pierwszej części troszke XD a jako że to jedynkowe otoczenie to zostawiłem jedynkowe nazwiska, a co? W następnych częsciach postaram się przedstawić rodziców Henryka i brata Majki. Szybciej pokazywałem ich już tutaj i tutaj




























































To był domek Ćwirów Żyją se jak każda normalna rodzina. Nie mają telewizora ani komputera. W wolnych chwilach grzebią ludzi w ogródku, molestują dżina, czy jak to praferuje Majka - dbają o domową mini plantacja marihuany. Ale pozatym bardzo się kochają. Kasandra chodzi do prywatnej szkoły, jest prymuską. Henryk zajmuje się nauką a Majka domem. Ma też mały sekret... Jest wiedźmą, ale ukrywa to przed całą rodziną. Kiedy nikt nie patrzy wyciąga różdżkę, macha kilka razy i samo sie sprząta, a co? Na bogato. Jest też kotek - Harry. Kupiony głównie z myślą o małej Kasi, pokochany przez Majkę.









***

Piszcie jak Wam podoba sie dom, jak simowie. Co do poprawek no i co chcielibyście zobaczyć w następnych częściach. Jakieś konkretne zamówienia?
Pozdrawiam, Kenny.
__________________

Ostatnio edytowane przez Kenny McCormick : 21.06.2014 - 14:13
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023