Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 06.07.2014, 13:36   #1
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 227
Reputacja: 10
Arrow Bajkowo u Christy

Witajcie. Postanowiłam pochwalić się tutaj moją rodziną. Mam nadzieję, że dobrze ich przyjmiecie.

Dwoje zakochanych wprowadziło się do nowego domu w malowniczej okolicy - Hidden Springs. Poznajcie: Luke i Eleanor.



Eleanor jest początkującą czarownicą, Luke natomiast człowiekiem. Rodzi się pytanie - jak też się poznali? Wydawałoby się, że to dwa różne światy.



Luke już od małego interesował się zjawiskami nadnaturalnymi. Mimo sprzeciwu rodziny, postanowił przyjrzeć się bliżej niezwykłym istotom. I tak, wędrując po magicznym lesie wróżek, spotkał Eleanor, której niestety popsuła się miotła. (-Cholerny złom! - to pierwsze słowa, które usłyszał, spotykając wiedźmę.) Aż nagle bęc... niespodziewanie zakochali się w sobie. Od tego momentu wszystko zleciało bardzo szybko. Młodzi wyprowadzili się z dala od rodzinnych stron, by zacząć od nowa i w spokoju. Tak dotarliśmy do chwili obecnej.



Pierwszy posiłek w nowym domu - surówka z mandragorą.



Okazało się, że osiedlenie w tej okolicy było bardzo dobrym pomysłem. Już następnego dnia para wybrała się na Coroczny Letni Festiwal Zabawy. A czy rzeczywiście się bawili? Popatrzmy.





No cóż...

Pożeranie lodów... Hmm... Właściwie to raczej: Luke je lody, a Eleanor wpatruje się w dal.



Słońce powoli chyliło się ku zachodowi. Luke zaproponował, że zabierze Eleanor w niezwykłe miejsce. Oczywiście chętnie się zgodziła.



Taras widokowy. O tej porze roztaczał się tu wspaniały widok na zasypiające miasteczko. Oboje nie mogli napatrzeć się na cudowny krajobraz.



- Ojej! Popatrz! To nasz dom, jaki malutki! - ekscytowała się Eleanor.





Gdy już napatrzyli się się na krajobraz...



Lecz nagle...



Luke uklęknął i wyjął pierścionek. Następnie, patrząc ukochanej w oczy, wypowiedział te magiczne słowa:
- Wyjdziesz za mnie?



Eleanor nie posiadała się ze szczęścia. Ostrożnie wzięła błyszczący, złoty pierścionek. Odpowiedziała:
- Oczywiście, że tak. - po czym rzuciła się w ramiona świeżo upieczonego narzeczonego.





To by było tyle na dziś. Akcja rozkręci się dopiero za jakiś czas, więc będziemy musieli przetrwać chwilowe nudy. Zapraszam do komentowania.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 

Tagi
hidden springs, rodzina, rudzielce, sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023