Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem?
Tygrys 16 50.00%
Z któryś małp 3 9.38%
Koń 2 6.25%
Zebra 4 12.50%
Lew 3 9.38%
Zółw 0 0%
Niedzwiedź brunatny/Polarny 0 0%
Lampart 4 12.50%
Nosorożec 0 0%
Wilk 5 15.63%
Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19.02.2005, 11:51   #1
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 35
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Black & White I/II

Zdumiewające! Przeleciałem cały topic z grami i nie zauważyłem, by ktoś stworzył temat o tej grze! . Więc jestem pierwszy. Wiem gra jest już stara i pewnie większością już się znudziła (kiedy też mi się znudziła, ale....), lecz kiedy ja sobie pogrywałem Gothic II i dolazłem do piramidy usłyszałem taką fajną muzyczkę, która skojarzyła mi się z Black & White i znów mnie wzieło do gry . Więc takie pytanie, jakimi graliście lub nawet jeszcze gracie chowańcami. Ja kiedyś grałem sobie zółwiem, mój rekord w jego wkieu, to 169 lat. Był gigantyczny i byłem z niego dumny . Ale spotkała go zakłada, nikt nie zdołał powtrzymać formatowania dysku :/. Teraz żółw mi się zndził i gram....zebrą ^^. Naturalnie jestem dobrym bogiem, a moja zebra zwie się Osioł . Ma dopiero 9 lat, ale szybko rośnie . A właśnie szkoda, że nie zrobili chowańca osła, fajny by był. Może w drugiej części gry zrobią chodź co wątpie . W dodatek do B&W1 nie grałem, a ponoć jest fajny (nie tam na pewno tam jest widziałem na screenach) chowaniec krokodyl. Tylko nie wiem czy można go mieć.
Ok czas na was może teraz wy się wypowiedzie na ten temat, tylko bez takich jak:"e tak gra była fajna, ale się znudziła i jest głupia". Aha, co do ankiety nie jestem pewien czy wszystkie chowańce w nie wepchnołem
__________________

Arthas, my son

Ostatnio edytowane przez Osioł : 19.02.2005 - 12:00
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023