Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 08.05.2005, 20:38   #11
ignis
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Ballada o rodzinach gotowych;)

Mam zainstalowane po angielsku, więc mogę przekręcac imiona

Najczęściej gram w Miłowie:
Kaliente- Nina wyszła za mojego cudownego sima, o uroczym nazwisku Grzyb. Przefarbowała się na blond. Ma z dwóch chłopców, a trzecie dziecko w drodze.
Dina nie żyje ;( :1smutny: Zaraziła się zapaleniem płuc, czy czymś tam od Mortimera, kiedy się z nim gorąco całowała :* ;D Wychodziłam chyba ze cztery razy bez zapisywania, ale jak potem wracałam, to zaraz mi zdychała.
Ćwir- Don rzuciła Kasandrę na rzecz pewnej zgrabnej blondynki o długich nogach KAsandra była już z nim w ciąży i w ramach odwetu poślubiła Marzyciela. Potem już nimi nie grałam.
Przyjemniak- Marysia(??) taż nie żyje :whistle: Utopiła się na innej parceli, bo nie zauwazyłam, że nie ma drabinki. (Włśnie wyżywałam się na simie, który zdradził swoją żonę bez mojej wiedzy i pozwolenia ) Sprzątaczka jest w ciąży z tym facetem i z nimi mieszka. Ten facet (pozwólcie, że zostanie anonimowy, bo moja pamięć szwankuje :\ ) nienawidzi Liliany(??)
Ta rodzinka z Balbiną (Biedak??)- Balbinką zabiłam, bo chciałam, żeby ....(nastolatek, po angielsku Dustin) zajął się swoimi młodszymi braćmi, teraz jest już dużym chłopcem i ma dziewczynę z aspiracją romansami ;((poprawka: już z nią nie jest, bo przeprowadziła się do mojego kochanego sima i mieszka z nim w śliczny,m domku "Mały Eden", który opublikowałam na forum), jego młdszy brat, ten blondasek, co na początku był malutki właśnie skończył studia :smarta: i wrócił do braci. Najmłodszy ma na imię Lucas i jest teraz nastolatkiem

Dobra, chyba nie napisze o reszcie miast, bo to trochę potrwa, a i tak pewnie nikogo to nie interesuje ;( , ale jeśli tak, to możecie poprosić

Podziwiam ludzi, którzy to przeczytali

Ostatnio edytowane przez ignis : 12.06.2005 - 22:43
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023