|
|
|||||||
| Zobacz wyniki ankiety: Jakim grasz/łes chowańcem? | |||
| Tygrys |
|
16 | 50.00% |
| Z któryś małp |
|
3 | 9.38% |
| Koń |
|
2 | 6.25% |
| Zebra |
|
4 | 12.50% |
| Lew |
|
3 | 9.38% |
| Zółw |
|
0 | 0% |
| Niedzwiedź brunatny/Polarny |
|
0 | 0% |
| Lampart |
|
4 | 12.50% |
| Nosorożec |
|
0 | 0% |
| Wilk |
|
5 | 15.63% |
| Ankieta wielokrotnego wyboru Głosujących: 32. Nie możesz głosować w tej sondzie | |||
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#26 |
|
Zarejestrowany: 06.09.2005
Skąd: Tarnów
Wiek: 36
Płeć: Mężczyzna
Postów: 36
Reputacja: 10
|
Oh-ah taki temat a ja go przeoczylem? Admin strony o B&W na Gry-Online? No nieee
![]() B&W wymiata ;] Szkoda tylko ze druga czesc nie pogram :/ Eh, dajcie mi nowy sprzet ;]
__________________
Retired |
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|