Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 19.08.2007, 20:48   #11
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Cytat:
Napisał Dovelly
Rewelacja.
I. Nie sadze żeby kiedys uzywali słów: "Spadaj!" i "Kretyn!" ogladała takie stare filmy to kręcili tylko w kółko "Niegodziwcze", "Niewdzięczniku" i takie inne hehe
II. Może następnym razem zrobisz plakat.... ale nie naciskam
III. Przydałaby sie lepsza jakosc zdjec chyba że zrobiłas taka specjalnie ala takie stare czasy ;>
I. Zauważ ,że tylko jedna z postaci używa takich słów (a przynajmniej starałam sie aby tylko ona ich używała). Wytłumaczenie tego faktu znajdziesz w pierwszej scenie gdy opowiada ona o swoich snach. Chociaż przyznam ze moja znajomość dawnego języka polskiego jest ,że tak powiem znikoma :]
II. Hmm, plakat. Pomyślę nad tym. Jak znajdę chwilkę wolnego czasu to zrobię.
III. Co do jakości zdjęć: w grze mam ustawioną najwyższą jakość grafiki i największe zdjęcia. Niedoskonałości wynikają z faktu iż nie posiadam jakiegoś dobrego programu do obróbki grafiki - używam worda w połączeniu z paintem (ten ostatni służy jedynie do zapisywaniu plików jako jpg, i to on powoduje rozmazywanie się zdjęć :con: ). Może poleci mi ktoś jakiś dobry , darmowy program do zapisywania zdjęć w formacie jpg?

Cytat:
Napisał Karima
Masz może The Sims 2 Zwierzaki?Możliwe że to ten.Bo na starym kompie ten dodatek mi waśnie zacina bardzo grę
Z tego typu dodatków mam jedynie Nocne Życie. Bardziej stawiam na to ,że któryś z dodatków zrobionych przez innych graczy mi rozwala grę - jak np. jakiś obiekt z nową interakcją. Jest jeszcze możliwość ,że mój komputer został zainfekowany przez jakiegoś wirusa bo jak zauważyłam nie tylko Simsy nagle przestał lubić, ale mam nadzieję ,że tak nie jest.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023