|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
W dziale budowanie>fundamenty i tarasy powinien pojawić się taki podest, wyglada jakby fundament ale normalnie go stawiasz na piętrze czy gdzie tam chcesz
nie wiem czy w NŻ on jest, ja mam Zwierzaki i takowy posiadam
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|