|
|
#32 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Piękna główna sypialnia, zwłaszcza za sprawą tego baldachimu.
Podobają mi się obie łazienki. W pierwszej szklana ściana. W drugiej lustra obok umywalki. Właściwie podoba mi się każdy pokój. 10/10 |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
|
|