|
|
#4 |
|
Guest
Postów: n/a
|
bardzo mi się podoba ;>
tylko /nie wiem jak to określić/ mogłabyś ustawiać te dekoracyjne przedmioty nie w jednym rzędzie /widać to w łazience i hollu/ do reszty nie mam zastrzeżeń ponad to bardzo podoba mi się kolorystyka w jakiej utrzymany jest dom 9/10 ;D |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|