Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.05.2009, 16:27   #1
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Leśno-Wiejski domek

No, no O wiele lepszy domek.
Tylko:
Biurko w przedsionku nie pasuje!
Tak jak Jin wspomniał, nie pasuję tutaj ten nowoczesny regał.
Kuchnia b.ładna.
Pokój dziewczynki: za niebiesko
Pokój chłopca: a po co mu dwa łóżka?
Rodziców jest ok.
No i ta klockowata bryła...
7/10. Duża poprawa.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.05.2009, 16:49   #2
Anula
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Leśno-Wiejski domek

Na tych dwóch pierwszych zdjęciach nic nie widać, bo są za ciemne. Przedsionek może być taki ciepły. Kuchnia mi się podoba najbardziej.Po co tyle ręczników nad wanną w łazience? Granatowy pokój dla dziewczynki a żółty dla chłopca? Ja bym to zamieniła. Sypialnia dorosłych OK. Ogólnie nie jest źle, ale zawsze może być lepiej 7/10.
 
stare 14.05.2009, 17:20   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,682
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Leśno-Wiejski domek

Cytat:
Napisał Anula
Na tych dwóch pierwszych zdjęciach nic nie widać, bo są za ciemne.
Zgadzam się.

Oprócz tego nie podobają mi się te duże, jeszcze prawie całkowicie przeszklone drzwi do łazienki i te dwa dziecięce pokoje. No i oczywiście ta lśniąca podłoga, która w ogóle nie pasuje do tego domu (trudno po leśnej chacie spodziewać się lśniących do niemożliwości podłóg :/) I jeszcze bryła.
Reszta nawet nawet.
6/10
Liv jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023