|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
Jeśli już jesteśmy przy tej wolnej woli, to można zrobić tak, by kierować tylko jednym simem, a reszta rodziny będzie robiła, co będzie chciała?
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
W sieci nie ma jeszcze finalnej. Podobno to tylko plotki.
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Chyba nie, można ustawić wolną wolę, ale to dot. wszystkich simów...
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|