|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,256
Reputacja: 10
|
Schylam głowę
![]() Ale kilka drobiazgów: kto chodzi w takich wielkich buciorach? No i te straszne obrazy małych dzieci budzą grozę. Duży plus za Muncha, jeśli nie był to wybór przypadkowy. Całość kojarzy m się ze scenerią horroru, gdzie za chwile mają wpaść mutanty i wszystko zniszczyć(a takiego domu by było szkoda) Na koniec mam prośbę: kojarzę Cie przede wszystkim z niesamowitym młynem i innymi pracami, ale na przyszłość chciałabym Cię namówić na wybudowanie czegoś bez odpadającej tapety. Wierzę, że z Twoim talentem byłby to hit. |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
O jaa
![]() Piękne zdjęcia, cuuudowna bryła i za razem otoczenie.. Boossko, wnętrza super, jak w realu. Bez przeszkód 10/10. Pozdr.
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
rzeczywiście są ''troszkę'' za duże, ale nie mialam dużego wyboru męskich butów, a adidasy jakoś mi tam nie pasowałyCytat:
Mam pomysł na kolejny domek.... a w międzyczasie chciałabym dodać coś do działu downloads. Ilość dodatków ograniczona do minimum, sama sie zastanawiam jaki będzie efekt końcowy dawno już nie budowałam głównie w maxisie ...
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,256
Reputacja: 10
|
Ten z galerii na Twoim profilu? Ze szkieletami zamiast strachów na wróble? Dobra, zacznę się przygotowywać psychicznie, zawsze mogły to być klauny
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|