|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
|
No dobra poszukam jeszcze, może coś znajdę. A owady, to też widać np. pająka jak chodzi po trawie ? Ja widzę tylko motyle, ale nie próbowałam ich łapać....Po za tym nie widze w trybie żadnego terrarium dla tych owadów.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle. |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
|
Owady baaardzo trudno wypatrzeć bo są malutkie i po 3 w kupie chodzą. terrarium nie ma, ale jak przeciągniesz owada z ekwipunku na ziemię to jest on w takim malutkim terrarium już
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|