|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
|
Te nasiona to jak jajka wyglądają
Te kamienie brzydkie, ale wierzę na słowo, że po oszlifowaniu są ładne. Dzięki za fotki.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle. |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
|
No po oszlifowaniu fajne są. najpierw mamy podstawowy szlif, potem owalny, a następnie gruszkowy. Na razie doszedłem do gruszkowego, ale nie wiem, czy jest jakiś jeszcze.
|
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
|
Cytat:
__________________
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|