|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 09.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
|
1.A ja chciałam spytać, jak się buduje garaż? Trzeba go postawić przy drodze, jak w 2? Jak próbowałam go postawić to zauważyłam ze można to zrobić nawet na drogim końcu parceli…
Czy jest jakiś specjalny podjazd do garażu jak w 2, czy budujemy własny chodnik? 2. I jeszcze, ile pięter maksymalnie można postawić? 3.Nie mam jeszcze tej gry i nie zdążyłam się z nią zapoznać. Czy w jednym mieście można ulokować kilka własnych rodzin, żeby trochę zaplenić okolice? Bo coś pusto… A może simy same będą się wprowadzać po jakimś czasie…tak jak do akademika w simsach 2?? |
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
|
Cytat:
2. Nie pamiętam, ale chyba 5. 3. Możesz mieć rodzin tyle ile chcesz w jednym mieście. Simy ponoć umieją wprowadzać się same ze skrzynki rodzin, tak gdzieś czytałem, ale nie wiem. U mnie w okolicy pojawiła się rodzina Barkley, ale nie wiem, czy ona już była czy nie bo wcześniej jej nie widziałem, ale może to tylko przeoczenie. Brzós - to zdjęcie ze skałami robiłem przy starej nieczynnej kopalni, ona jest gdzieś niedaleko domu Ćwirów. Szkoda tylko, że nie można z nią wejść w żadne interakcje Ale jest tam dużo skał. Fakt to miejsce przypomina trochę wejście do GD z Gothica
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|