|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
a łazienka ktora? na parterze czy na pietrze?
EDIT: do wszystkich co ogladaja to mówię, że są DWIE STRONY zdjęc Bo zauwazylem ze na pierwszej stronie zdjecia sa oglądane po 18 razy a na drugiej po 8 :/ Ostatnio edytowane przez Tomaszwinn : 21.06.2009 - 09:51 |
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 17.02.2008
Skąd: Wonderland
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 438
Reputacja: 10
|
Dom ładny tylko ten zielony w sypialni dziecka.9/10
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|