|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
|
Mi sie podoba dostałem od mamy (Wcześniej grałem w the sims 1 z wszystkimi dodatkami) Dal mnie są dwie wady
- denerwje mnie marnyrzech... i to zeby mieć dobre całkiem trzeba mieć full kasy - trudność poruszania się ale mozę to ja muszę sie przyzwyczaić ze nie jest tak łątwo jak w jedynce + ogólnie gra fajna nie spodziwałem się żeby mnie wciagneło a jednak xD !! |
|
|
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
|
Cytat:
![]() Bo może mnie też to denerwuje, a nawet nie wiem
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22 Ostatnio edytowane przez Irbis : 02.07.2009 - 07:19 |
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|