Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2009, 06:52   #1
Kuban
 
Avatar Kuban
 
Zarejestrowany: 03.05.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Mi sie podoba dostałem od mamy (Wcześniej grałem w the sims 1 z wszystkimi dodatkami) Dal mnie są dwie wady
- denerwje mnie marnyrzech... i to zeby mieć dobre całkiem trzeba mieć full kasy
- trudność poruszania się ale mozę to ja muszę sie przyzwyczaić ze nie jest tak łątwo jak w jedynce
+ ogólnie gra fajna nie spodziwałem się żeby mnie wciagneło a jednak xD !!
Kuban jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2009, 07:14   #2
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 859
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zalety i wady The Sims 3.

Cytat:
Napisał Kuban Zobacz post
- denerwje mnie marnyrzech... i to zeby mieć dobre całkiem trzeba mieć full kasy
Kto mi powie co to jest marnyrzech?
Bo może mnie też to denerwuje, a nawet nie wiem
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 02.07.2009 - 07:19
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023