|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Doman...
Wg. Twojej skali ciąża nie trwałaby nawet dnia! "Dziecko w wieku przedszkolnym". Nie dość, że to jest za długie, to nie ma czegoś takiego jak przedszkole... Jest tylko podstawówka i ponadpodstawowa... Student i Młody Dorosły. A co z tymi, co nie idą na studia? Czy oni by odchodzili na "IKS" czasu i po studiach wracali? Emeryt i Staruszek. Raczej powinno być na odwrót... Zazwyczaj ludzie "starsi" też jeszcze pracują, a dopiero koło 70 przechodzą na emeryturę... Troszkę to niedopracowane... Poza tym, i tak jest lepiej niż w dwójce... Czego więcej chcieć?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
|
|
#3 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
) I tak, ja też nie widzę potrzeby KOLEJNYCH grup wiekowych... Bo jest dobrze
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
wlasnie, imo ciaza tez jest za krotka, moglby byc ten tydzien chociaz. i zeby przez pierwsze 3-4 dni simka chodzila normalnie do pracy :d ach byloby idealnie |
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|