Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 2: Ooo... Muszę to mieć!

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2009, 20:24   #1
viconia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesne, a jednak klasyczne..

http://www.birgit43.de/index.php?nav...setid=2&set=69
http://www.raonsims.com/item/detail....=2&page=1&key=
http://www.raonsims.com/item/detail....=2&page=1&key=
http://www.simplystyling.de/homesims2.html
http://www.aroundthesims2.com/object...011/index.html
http://www.aroundthesims2.com/object...018/index.html
Mam nadzieję, że pomogłam trochę. Niektóre zestawy są płatne, ale i na to są sposoby
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2009, 20:46   #2
izaka4032246
 
Avatar izaka4032246
 
Zarejestrowany: 01.09.2005
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 62
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesne, a jednak klasyczne..

sposoby? jakie ;>
__________________
(*_*)PUNK'S NOT DEAD(*_*)

Cradle Of Filth - Nymphetamine
izaka4032246 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 09:10   #3
Mika.
 
Avatar Mika.
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 211
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesne, a jednak klasyczne..

Jeszcze poszukuję podobnej do tej jadalni http://img132.imageshack.us/img132/5...eb337d3b42.jpg
Mika. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 09:20   #4
mienso
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowoczesne, a jednak klasyczne..

Cytat:
Napisał izaka4032246 Zobacz post
sposoby? jakie ;>
płacisz albo nielegalnie pobierasz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 09:31   #5
Mika.
 
Avatar Mika.
 
Zarejestrowany: 25.08.2009
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 211
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nowoczesne, a jednak klasyczne..

czyli jak się pobiera nie legalnie?
Mika. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023