|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 07.11.2007
Skąd: Polska
Płeć: Kobieta
Postów: 1,338
Reputacja: 10
|
Dobra, no więc jeśli chodzi o wiejski klimat to jest świetnie, tylko ogródka jakiegoś warzywnego mi tu brakuje
i sadu. Bo z tego co widzę, to chyba nie są to drzewa owocowe. Fajne meble i wg. te odrapane okna są świetne, natomiast nie pasuje mi tu tapeta w jadalni, no i może troszkę za dużo rzeczy ponastawiałaś ;> Np. te kalosze i zestaw do sadzenia kwiatków w łazience ^^ . Ale ogólnie to tak fajnie, coś innego ;] 9.5/10
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 18.08.2008
Skąd: Lubuskie
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 293
Reputacja: 10
|
Rewelacja... typowo wiejski domek
tylko tapeta w kuchni nie pasuje a poza tym super!10/10 Pozdrawiam
__________________
" Baw się dobrze! To są właśnie te stare dobre czasy, które będziesz wspominać w przyszłości " _________________________ M ;* |
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 865
Reputacja: 10
|
ślicznie ci to wyszło *.*
10/10 |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|