Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2009, 13:04   #1
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Cytat:
Napisał raspberry0 Zobacz post
mam problem ze znalezieniem klucza w chinach.
jest napisane ze powinien byc gdzies kolo targu, ale nie moge go znalezc
Jest tam tez ukryte przejscie do piwnic gdzie mozna wlozyc ten klucz to znalazlam a samego klucza o ktory chodzi w misji nie moge :<
koło targu są dwa wejścia. Jedno za budynkiem (dziura) i drugie przed budynkiem na trawniku (przycisk ze stopami)
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.12.2009, 13:33   #2
jatomamx3
 
Avatar jatomamx3
 
Zarejestrowany: 21.08.2009
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

jeszcze raz ja...a ta misja z tym zdjęciem ruchomego posążka ? gdzie on jest ;/. nie moge go znalezc
jatomamx3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 13:59   #3
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Cytat:
Napisał jatomamx3 Zobacz post
jeszcze raz ja...a ta misja z tym zdjęciem ruchomego posążka ? gdzie on jest ;/. nie moge go znalezc
To są te posągi co sie przesuwa
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2009, 11:15   #4
Mulesia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Cytat:
Napisał Mamełe Zobacz post
koło targu są dwa wejścia. Jedno za budynkiem (dziura) i drugie przed budynkiem na trawniku (przycisk ze stopami)
Dokładnie tak.
Po zbadaniu dziury, odsłonią Ci się schody.
Spenetrujesz lochy i znajdziesz jakiś relikt, który zaniesiesz zleceniodawcy.
Dopiero wtedy dostaniesz klucz.

Przeszukasz podziemia. Schody do nich ujawnią się po wejściu na przycisk ze stopami przed budynkiem.

W tej misji mylące jest to, że w nazwie ma poszukiwanie klucza i na mapie zaznaczone jest tylko to drugie wejście, a tam klucza nie znajdziesz.
Tam możesz coś zdziałać dopiero, gdy masz klucz.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023