|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
|
koło targu są dwa wejścia. Jedno za budynkiem (dziura) i drugie przed budynkiem na trawniku (przycisk ze stopami)
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 21.08.2009
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
|
jeszcze raz ja...a ta misja z tym zdjęciem ruchomego posążka ? gdzie on jest ;/. nie moge go znalezc
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
|
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Po zbadaniu dziury, odsłonią Ci się schody. Spenetrujesz lochy i znajdziesz jakiś relikt, który zaniesiesz zleceniodawcy. Dopiero wtedy dostaniesz klucz. Przeszukasz podziemia. Schody do nich ujawnią się po wejściu na przycisk ze stopami przed budynkiem. W tej misji mylące jest to, że w nazwie ma poszukiwanie klucza i na mapie zaznaczone jest tylko to drugie wejście, a tam klucza nie znajdziesz. Tam możesz coś zdziałać dopiero, gdy masz klucz. |
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|