|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
dzieki za pomoc
![]() Teraz kolejne pytanie Misja - Kradzież złota wodza wszystko zrobilam zostaje tylko wiadomoc dostarcz skarb do sima Hui Young tylko ze ta simka nie ma zadnego dymka z dostarcz skarb ani nic ktos ma jakis pomysl co zrobic zeby zakonczyc ta misje? |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
|
A klikasz na przycisk śledzenia misji (zamelduj sie itp)? Na pewno tak nazywa sie ten sim? Moze to inny a ten tylko podobnie sie nazywa.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Guest
Postów: n/a
|
tak, jak klikam na ta opcje dostarcz skarb pojawia sie pusty dymek i po sekundzie znika
|
|
|
|
#4 |
|
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
|
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Guest
Postów: n/a
|
udało sie
![]() a w egipcie to wydaje sie banalne jak mam przygotowac shoarme to jak ja mam to zrobic? W bazie nie moge bo nie mam kuchenki, w domu ludzie mnie wyrzucają bo zachowuje sie "nie stosownie" to ja juz na prawde nie wiem gdzie mam to ugotowac
|
|
|
|
#6 | |
|
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 46
Płeć: Kobieta
Postów: 927
Reputacja: 10
|
Cytat:
![]() a ugotowac mozesz w bazie wypadowej |
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Guest
Postów: n/a
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|