|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
nathan, jeśli dobrze pamiętam to w apartamentach muszą być specjalne drzwi - takie z wycieraczką. Może zmieniłeś na inne i dlatego nie czyta Ci tego bloku.
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 | ||
|
Guest
Postów: n/a
|
Cytat:
Cytat:
Chociaż, jest para drzwi prowadzących na balkon chyba. To może być wina tego? |
||
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|