|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
|
Wydaje mi się, że jedynym sposobem jest zamknięcie drzwi na klucz... Spróbuj otworzyć je za jakieś 3-4 simowe dni, może po tym czasie wszystko się unormuje.
__________________
![]() |
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 22.09.2008
Skąd: Made in forum.thesims.pl
Płeć: Kobieta
Postów: 105
Reputacja: 10
|
Znalazłam już przyczynę problemu
![]() Miałam złego InTeenimnater'a (Powinnam ściągnąć do TS2 Podróże, a ściągnełam do TS2 Cztery pory roku) TEMAT DO ZAMKNIĘCIA! |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|