|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 02.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
|
Witam, mam mały kłopot: zrobiłem sobie osiedle wszystko ok tylko jak zaczołem grać zauważyłem mnóstwo błędów. I tak chciałbym jakoś skopiować tą parcele ( za pomocą plików gyr, ponieważ nie chcę stracić umiejętności majątku itp tylko się przeprowadzić potem) do skrzyni parceli umieścić gdzieś 2 taką samą po poprawiać i przeprowadzić się do niej. Teraz prośba co i jak zrobić zeby uzyskać taki efekt??
|
|
|
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|