|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
Popieram wypowiedzi Alicia i Searle.Fajnie byłoby mięć konie oraz przydałyby się pory roku i wakacje!
A ja chciałabym, żeby wyszły The Sims 3 zoo lub The Sims 3 park rozrywki. Simy mogłyby całymi rodzinami wybrać się zoo pooglądć egzotyczne zawierzęta lub wybrać się na przejażdżkę kolejką górską! |
|
|
|
![]() |
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|