|
|
|
|
#1 |
|
Guest
Postów: n/a
|
ej, ta druga simka.. to kopia mojej maamy . ; p (dlatego też gwiazdeczka)
eh widocznie nie wyszła, skoro jest taka brzydka a wszystkie dodatki mam z tej strony: http://www.thesims3.com/
|
|
|
|
|
#2 | |
|
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 40
Płeć: Kobieta
Postów: 4,172
Reputacja: 10
|
Cytat:
Chodzi głównie o to, że jesteśmy przyzwyczajeni, jak pokazuje nam się takie śliczne, idealne simki A ta sporo odbiegała od tej zasady
|
|
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|