|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: 17.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
|
Bryła- ujdzie nie jest taka zła, nawet mi się podoba
![]() Ogród- tak samo Pomieszczenia - tu już gorzej, tapety i dywany w ogóle ze sobą nie kontrastują i pokój nastolatki jakiś taki... jak nie dla nastolatki xd no i trochę pusto jak wspomniano wyżej, ale ogólnie źle nie jest ;] 5/10 |
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Zarejestrowany: 25.08.2009
Skąd: ztamtont
Płeć: Kobieta
Postów: 691
Reputacja: 10
|
-Bryła nie podoba mi się.
-Ogród taki sobie. Zauważyłam, że cały dom pozorujesz na taki 'starodawny', więc po co w ogrodzie nowoczesny basen i namiot? -Przedpokój i korytarz są ok. -Kuchnia masakra: sufit i podłoga za bardzo ze sobą kontrastują i w ogóle to pomieszczenie całe wygląda, jakby było obłożone różnego rodzaju, wielkości oraz koloru kafelkami i płytkami. Żyrandol nie pasuje. -Salon jest całkiem ładny, chyba najładniejsze pomieszczenie w całym domu. Tylko sufit powinien być mniej wzorzysty. -Pokój nastolatki jest trochę dziwny. -Pokój dorosłej może być. 6/10 |
|
|
| Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości) | |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|